FAQ

Doprava

Ano, rádi Vám objednaný nábytek přivezeme na místo. Počítají se 4 cesty * počet km * 14Kč/km. Vyjíždíme ze skladu ve Velkém Meziříčí. Nábytek Vám složíme tam kde může dojet dodávka. #parkoviště #nahromadu

V ceně dopravy je naložení u nás ve skladu a složení na místě vedle auta. A zase opačně. Pokud si přejete nábytek smontovat a rovnou nachystat dle zasedacího pořádku, tak není problém ale účtujeme si instalační poplatek, který se kalkuluje individuálně dle objednávky.

Vůbec ne! Naše stoly jsou skládací, pro pohodlný transport. A dva svědci nebo 4 družičky to zvládnou i s pivem v ruce docela rychle. Instrukce vám dáme u předání. Potřebné nářadí Vám automaticky půjčíme.

Máme dubové masivní stoly, které jsou robustní a pevné. Takže i něco váží. Stůl váží 65 kg.Takže je nutná manipulace ve dvou. Buďte prosím šetrní při manipulaci a přepravě. I po vaší svatbě bude nábytek zářit na jiné. #dikyzapochopeni

Jasně! V pracovní den od 16-19hod vám nábytek vyskladníme. Nakládku do vlastní dodávky si zajišťuje klient sám. Proto výrazně doporučujeme přijeďte aspoň 2 chlapi pro nakládku. Chápeme, že ráno po akci je těžké #partyhard, tak nám nevadí když nábytek přivezete den/dva po akci odpoledne. Jiné časy jsou na individuální domluvě.

Rezervace

Až budete mít finální počet hostů, tak nám pošlete mail. My nachystáme nabídku. Po zaplacení 50% zálohy Vám termín napevno rezervujeme jen pro Vás. Doplatek se platí při předání na místě.

Chápeme když se nečekaně pozve teta, tak je potřeba přidat židli nebo stůl. Navýšení počtů problém není do 1 týdne před svatbou (dle skladové dostupnosti). Snížení počtu je bohužel možné max do 2 měsíců před svatbou.

Při zrušení akce si účtujeme storno 50% do 3 měsíců před akcí. Pokud bude vydáno nařízení vlády, že nejdou pořádat akce/svatby z důvodu COVID, tak se snažíme být co nejvíce nápomocní s hledáním nového termínu. Stejně tu svatbu někdy dělat asi budete. Vpřípadě, že odletíte do Vegas a tady to úplně zrušíte kvůli epidemiologické situaci tak vám zálohu vrátíme.

Základní a zároveň minimální doba nájmu je 1 den. Nábytek je předán den před akcí a vrací se den po akci. Max druhý den po akci dopoledne. Delší nájmy, nebo vícedenní akce jsou kalkulovány individuálně.

Nájemce odpovídá za škody vzniklé na nábytku. Při vážnějším poškození/ztrátě Vám bude dopočítaná cena za opravu/ koupi nového kusu.

Instagram


@nabytkarna.cz

Nejvíce HOT obsahu publikujeme samozřejmě na našem IG profilu.
Už sleduješ?