O NÁS

O nás

Alternative Text

JAKUB LAŠŠO

Vedoucí zájezdu / Vymýšleč / Výrobce

Jsem Woodworker v procesu a zajetý svatební kameraman. Baví mě chrlit jeden nápad za druhým a dávat jim reálnou podobu. Mám rád hezké věci, které se pro vás snažíme vyrábět a dělat vám tak radost.

Alternative Text

KATEŘINA LAŠŠO

Vedoucí vedoucího / Kontrolor kvality / Milující manželka

Pečuju o zákazníky a dávám Kubovi a celé Nábytkárně pevnou ruku a řád. Věřím, že vám naše výrobky dělají krásnější zážitky, které se vám v paměti uchovají na celý život.

Proces

Když jsem natáčel na svatbách, tak jsem s mým kolegou Ondrou často řešil, že místům něco chybí. Byly to věci jako výzdoba a nábytek, které dotvářejí atmosféru a jednotný hezký koncept. Když se totiž výzdoba a nábytek doplňují, působí harmonicky a lahodí nejen oku, ale i foťáku a kameře.Navíc mě trochu štvalo to, že se svatební nástěnka na Pinterestu zmenšuje jen kvůli tomu, že ty krásné věci z fotek v českých půjčovnách nejde sehnat. #uzsetolepsiTak jsem vytvořil první stoly z dubového dřeva, které svojí strukturou dodají svatební tabuli nádech jedinečnosti a originality. A to bez velkého zdobení. Doplnili jsme je prvními crossback židlemi a postupně vytváříme a doplňujeme dalším nábytkem. Škoda, že nejde vrátit čas, abychom si ho mohli půjčit i na naši svatbu. :)

Alternative Text

Instagram


@nabytkarna.cz

Nejvíce HOT obsahu publikujeme samozřejmě na našem IG profilu.
Už sleduješ?